Zeytinburnu Klima Servis

Zeytinburnu Klima Servisi Her marka klima için klima montaj, klima onarım ve klima bakım hizmeti alabileceğiniz, güvenilir bir klima servisidir. Davet merkezimizi arayarak uzman kadromuzdan data alabilirsiniz.

Zeytinburnu Klima Servisi vermiş olduğu hizmetler özetlemek gerekirse şunlardır..: Zeytinburnu Klima bakım Servisi, Zeytinburnu Klima onarım Servisi, Zeytinburnu Klima montaj Servisi,

Klima teknik Servisi olarak Mazeret bildirildiği taktirde Acil servis hizmeti’de vermekteyiz. Örnek verecek olursak..: Eczaneler, Evde yatalak hasta var ise yada iş yerinde müşteriler durmakta zorlanıyor ise Acil klima servisi hizmetinizdedir.

Servis verdiğimiz klima modelleri ise şunlardır…: Salon tipi klimalar, Kaset tipi klimalar, Paket tipi klimalar, Vrv klimalar, İnverter klimalar, Multi sistem klimalar (Çoklu iç birim) modellere uzman ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Arızalı klimaya servis talebi isterken klimada oluşan arızayı yada arıza kodunu alan kişi temsilcilerimize bildirmeniz arıza hakkında bizlere daha detaylı data verecektir.

Böylelikle cihazınızın tamiri daha kısa sürede onarım edilmiş olacaktır. Bundan önceki mevzumuz Klima niçin soğutmaz başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star